Fits CR904 JA179
Original price was: £44.99.£42.74Current price is: £42.74. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £2.25 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 13/05/26
In stock
Description
Replacement Complete Digital Controller for CR904
Additional information
| Dimensions | 33(H) x 118(W) x 58(D)mm |
|---|---|
| Material | Metal & Plastic |
| Voltage | 220-240V |
| Product Weight | 520g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Food Merchandiser Part |
| Barcode (EAN) | 5050984561597 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Product Depth | 58 |
| Height (mm) | 33 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 118 |
| Delivery To Ireland | 7-10 days |
| Weight | 0.21 kg |
