Fits GH124 GH125
Original price was: £361.99.£351.13Current price is: £351.13. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £10.86 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 30/04/26
In stock
Description
Replacement Complete Fryer Head for GH124 GH125
Additional information
| Dimensions | 320(H) x 250(W) x 400(D)mm |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220-240V |
| Product Weight | 3.2kg |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Fryer Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984559730 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Product Depth | 400 |
| Height (mm) | 320 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 250 |
| Ireland Delivery Time | 7-10 Days |
| Weight | 2.98 kg |

