Fits CW146
Original price was: £49.99.£47.49Current price is: £47.49. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £2.50 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 29/04/26
In stock
Description
Fits CW146
Additional information
| Dimensions | 35(H) x 160(W) x 120(D)mm |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Product Weight | 240g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Food Merchandiser Part |
| Barcode (EAN) | 5050984533754 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Product Depth | 120 |
| Height (mm) | 35 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 160 |
| Ireland Delivery Time | 7-10 days |
| Weight | 0.24 kg |

