Fits CK916
Original price was: £161.99.£157.13Current price is: £157.13. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £4.86 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 29/04/26
In stock
Description
Replacement Curved Glass for CK916
Additional information
| Dimensions | 341(H) x 542(W) x 325(D)mm |
|---|---|
| Material | Glass |
| Voltage | 220/240V |
| Product Weight | 4.17kg |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Food Merchandiser Part |
| Barcode (EAN) | 5050984670381 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Product Depth | 325 |
| Height (mm) | 341 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 542 |
| Ireland Delivery Time | 7-10 days |
| Weight | 0.42 kg |

