Fits CR904 JA179
Original price was: £12.89.£12.25Current price is: £12.25. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £0.64 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 29/04/26
In stock
Description
Replacement Electronic Buzzer for CR904
Additional information
| Dimensions | 20(H) x 53(W) x 33(D)mm |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Voltage | 220-240V |
| Product Weight | 10g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Food Merchandiser Part |
| Barcode (EAN) | 5050984561580 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Product Depth | 33 |
| Height (mm) | 20 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 53 |
| Ireland Delivery Time | 7-10 days |
| Weight | 0.02 kg |

