Fits CT014
Original price was: £6.49.£6.17Current price is: £6.17. ex VAT
Availability: 26/05/2026
We are £0.32 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 30/04/26
Description
Replacement Main Switch for CT014
Additional information
| Dimensions | 36(H) x 32(W) x 26(D)mm |
|---|---|
| Voltage | 250V |
| Product Weight | 13g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Vac Pack Machine Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984562624 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Product Depth | 26 |
| Height (mm) | 36 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 32 |
| Ireland Delivery Time | 7-10 days |
| Weight | 0.01 kg |

