Fits CP921
Original price was: £138.99.£134.82Current price is: £134.82. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £4.17 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 30/04/26
In stock
Description
Replacement Motor for CP921
Additional information
| Dimensions | 117(H) x 98(W) x 165(D)mm |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Product Weight | 4.05kg |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Mixer Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984559488 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Product Depth | 165 |
| Height (mm) | 117 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 98 |
| Ireland Delivery Time | 7-10 days |
| Weight | 4.18 kg |

