Fits CP921
Original price was: £19.49.£18.52Current price is: £18.52. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £0.97 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 30/04/26
In stock
Description
Replacement Rotating Shaft Assembly for CP921
Additional information
| Dimensions | 137(H) x 65(W) x 136(D)mm |
|---|---|
| Shaft Length | 113mm |
| Material | Carbon Steel |
| Product Weight | 80g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Mixer Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984559495 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Main Colour | Black |
| Product Depth | 136 |
| Height (mm) | 137 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 65 |
| Ireland Delivery Time | 7-10 days |
| Weight | 0.07 kg |

