Fits CW146, HW920, HW921, HW922, HW925, HW926
Original price was: £6.49.£6.17Current price is: £6.17. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £0.32 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 30/04/26
In stock
Description
Fits CW146
- T1M/33 125degC
Additional information
| Dimensions | 20(H) x 20(W) x 30(D)mm |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Voltage | 220V |
| Product Weight | 7g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Food Merchandiser Part |
| Barcode (EAN) | 5050984533778 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Product Depth | 30 |
| Height (mm) | 20 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 20 |
| Ireland Delivery Time | 7-10 days |
| Weight | 0.01 kg |

