Replacement U-shaped element to fit CD231.
Original price was: £34.49.£32.77Current price is: £32.77. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £1.72 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 30/04/26
In stock
Description
Fits CD231
Additional information
| Dimensions | 5(H) x 420(W) x 170(D)mm |
|---|---|
| Material | Copper |
| Voltage | 220-240V |
| Product Weight | 300g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Food Merchandiser Part |
| Barcode (EAN) | 5050984410994 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Product Depth | 170 |
| Height (mm) | 5 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 420 |
| Ireland Delivery Time | 7-10 days |
| Weight | 0.42 kg |

