Samsung Assy Control Panel Stss St-430 T0 for CB936
Original price was: £121.39.£117.75Current price is: £117.75. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £3.64 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 02/04/26
In stock
Description
Samsung Assy Control Panel;Cm1099,Stss St-430 T0 for CM1099/XEU
Additional information
| Weight | 10g |
|---|---|
| Brand | Samsung |
| Section Name | Spares and Accessories |
| Product Group Category | Samsung Spare Parts |
| Barcode | DE94-03006A |
| Website Clearance Category | Spares & Accessories |
| Product Group | Accessories |
| Ireland Delivery Time | 7-10 days |
| Weight | 0.68 kg |
About Samsung
Samsung, for over 70 years, have been dedicated to making a better world through diverse businesses that today span advanced technology through to hotels and much more. Samsung aim to offer superior design whilst consistently delivering the highest quality products, our range of Samsung products include commercial microwaves, washers and dryers, along with spare parts and accessories.
