Samsung ASSY PCB;125/250VAC,16A,200GF,SPDT
Original price was: £85.99.£50.43Current price is: £50.43. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £1.56 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 12/05/26
In stock
Description
Fits Samsung CM1049 CM1069
Additional information
| Product Weight | 10g |
|---|---|
| Brand | Samsung |
| Sub Category | Spares and Accessories |
| Section | Samsung Spare Parts |
| Barcode (EAN) | DE92 03494A |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Spare Or Accessory | Spare |
| Product Type | Accessories |
| Delivery To Ireland | 7-10 Days |
| Weight | 0.13 kg |
About Samsung
Samsung, for over 70 years, have been dedicated to making a better world through diverse businesses that today span advanced technology through to hotels and much more. Samsung aim to offer superior design whilst consistently delivering the highest quality products, our range of Samsung products include commercial microwaves, washers and dryers, along with spare parts and accessories.
