Fits CW305 CW306 DN487 G108
Original price was: £4.39.£4.17Current price is: £4.17. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £0.22 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 30/04/26
In stock
Description
Apuro Auto Thermostat for G108
- Model: KSD30-G
- 105°
Additional information
| Dimensions | 12(H) x 32(W) x 32(D)mm |
|---|---|
| Material | Metal |
| Power Type | 10A |
| Voltage | 250V |
| Product Weight | 4.4g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Coffee Machine Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984151064 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Product Depth | 32 |
| Height (mm) | 12 |
| Spare Or Accessory | Spare |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 32 |
| Ireland Delivery Time | 14 day |
| Weight | 0.01 kg |

