Fits CR836 DR825
Original price was: £6.49.£6.17Current price is: £6.17. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £0.32 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 17/05/26
In stock
Description
Replacement Big Lid for CR836 DR825
Additional information
| Dimensions | 73(H) x 160(W) x 148(D)mm |
|---|---|
| Material | Polypropylene |
| Voltage | 220V |
| Product Weight | 160g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Kitchen Blender Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984528507 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Main Colour | Black |
| Secondary Colour | Black |
| Product Depth | 148 |
| Height (mm) | 73 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 160 |
| Delivery To Ireland | 7-10 days |
| Weight | 0.16 kg |

