Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
Fits CY140, CY141
Original price was: £53.99.£52.37Current price is: £52.37. ex VAT
We are £1.62 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 26/05/26
In stock
Description
Replacement Control Board for CY140 CY141
Additional information
| Dimensions | 21(H) x 140(W) x 80(D)mm |
|---|---|
| Supplier Reference | 1680C |
| Voltage | 220V |
| Product Weight | 129g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Kitchen Blender Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984992582 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Main Colour | Yellow |
| Secondary Colour | Yellow |
| Product Depth | 80 |
| Height (mm) | 21 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 140 |
| Delivery To Ireland | 7-10 days |
| Weight | 0.06 kg |

