Fits DA957
Original price was: £8.59.£8.16Current price is: £8.16. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £0.43 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 14/05/26
In stock
Description
Replacement lamp set including support for Buffalo 21ltr convection oven.
Additional information
| Dimensions | 68(H) x 38(W) x 38(D)mm |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Product Weight | 100g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Convection Oven Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984615245 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Main Colour | Silver |
| Product Depth | 38 |
| Height (mm) | 68 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 38 |
| Delivery To Ireland | 7-10 days |
| Weight | 0.07 kg |
