Fits CW305 CW306 DN487 G108
Original price was: £4.39.£4.17Current price is: £4.17. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £0.22 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 14/05/26
In stock
Description
Apuro Manual High Temperature Thermostat for G108
- Model: KSD301-R-G
- 145°
Additional information
| Dimensions | 22(H) x 35(W) x 35(D)mm |
|---|---|
| Material | Metal |
| Power Type | 10A |
| Voltage | 250V |
| Product Weight | 4.8g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Coffee Machine Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984151057 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Product Depth | 35 |
| Height (mm) | 22 |
| Spare Or Accessory | Spare |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 35 |
| Delivery To Ireland | 14 day |
| Weight | 0.01 kg |
