Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
Fits CR836 DR825
Original price was: £5.39.£5.12Current price is: £5.12. ex VAT
We are £0.27 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 26/05/26
In stock
Description
Replacement Mat of Jug for CR836 DR825
Additional information
| Dimensions | 51(H) x 147(W) x 147(D)mm |
|---|---|
| Material | Thermoplastic Elastomer |
| Voltage | 220V |
| Product Weight | 120g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Kitchen Blender Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984531965 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Main Colour | Black |
| Secondary Colour | Black |
| Product Depth | 147 |
| Height (mm) | 51 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 147 |
| Delivery To Ireland | 7-10 days |
| Weight | 0.20 kg |

