Fits CY140, CY141
Original price was: £37.49.£35.62Current price is: £35.62. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £1.87 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 12/05/26
In stock
Description
Replacement PCB for CY140 CY141.
- 220V. 50Hz
Additional information
| Dimensions | 35(H) x 112(W) x 55(D)mm |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Product Weight | 128g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Kitchen Blender Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984992575 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Product Depth | 55 |
| Height (mm) | 35 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 112 |
| Delivery To Ireland | 7-10 days |
| Weight | 0.06 kg |
