Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
Fits CR836 DR825
Original price was: £10.09.£9.59Current price is: £9.59. ex VAT
We are £0.50 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 28/05/26
In stock
Description
Replacement Power Supply Board for CR836 DR825
Additional information
| Dimensions | 18(H) x 270(W) x 32(D)mm |
|---|---|
| Material | Copper Clad Laminate |
| Voltage | 220-240V |
| Product Weight | 46g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Kitchen Blender Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984555954 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Main Colour | Yellow |
| Secondary Colour | Yellow |
| Product Depth | 32 |
| Height (mm) | 18 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 270 |
| Delivery To Ireland | 7-10 days |
| Weight | 0.04 kg |

