Fits CR836 DR825
Original price was: £3.39.£3.22Current price is: £3.22. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £0.17 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 13/05/26
In stock
Description
Replacement Pulse Switch for CR836 DR825
Additional information
| Dimensions | 25(H) x 36(W) x 360(D)mm |
|---|---|
| Material | Nylon |
| Voltage | 220V |
| Product Weight | 30g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Kitchen Blender Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984532016 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Main Colour | Black |
| Secondary Colour | Black |
| Product Depth | 360 |
| Height (mm) | 25 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 36 |
| Delivery To Ireland | 7-10 days |
| Weight | 0.02 kg |
