Fits HT767
Original price was: £12.69.£12.06Current price is: £12.06. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £0.63 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 13/05/26
In stock
Description
Genuine Buffalo replacement Tap for HT767
Additional information
| Dimensions | 42(H) x 92(W) x 73(D)mm |
|---|---|
| Material | Stainless Steel & Plastic |
| Product Weight | 267g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Soup Kettle Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984761904 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Product Depth | 73 |
| Height (mm) | 42 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 92 |
| Delivery To Ireland | 7-10 days |
About Buffalo
Tap for L310 S047
Original price was: £12.89.£12.25Current price is: £12.25. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £0.64 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 13/05/26
In stock
Description
Apuro Tap for L310-B S047-B
Additional information
| Product Weight | 220g |
|---|---|
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Bains Marie Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984204821 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Spare Or Accessory | Spare |
| Product Type | Spares |
| Delivery To Ireland | 7-10 days |
| Weight | 0.22 kg |


