Fits DA957
Original price was: £29.99.£28.49Current price is: £28.49. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £1.50 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 11/05/26
In stock
Description
Replacement thermostat for Buffalo 21ltr convection oven.
Additional information
| Dimensions | 35(H) x 50(W) x 50(D)mm |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Voltage | 230V |
| Product Weight | 200g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Convection Oven Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984615160 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Product Depth | 50 |
| Height (mm) | 35 |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 50 |
| Delivery To Ireland | 3-4 weeks |
| Weight | 0.08 kg |
