Fits FT692, FT694, L310 and S047
Original price was: £12.79.£12.15Current price is: £12.15. ex VAT
Availability: Order By 2pm For Next Working Day Delivery
We are £0.64 cheaper than the UK’s leading brand!
Price Checked: 11/05/26
In stock
Description
Apuro Connector for Tap for L310-B S047-B
Additional information
| Dimensions | 30(H) x 80(W) x 30(D)mm |
|---|---|
| Shaft Length | 30mm |
| Material | Aluminium |
| Product Weight | 140g |
| Brand | Buffalo |
| Main Category | Spares and Accessories |
| Sub Category | Buffalo Spare Parts |
| Section | Buffalo Bains Marie Parts |
| Barcode (EAN) | 5050984204838 |
| Product Family | Spares & Accessories |
| Product Depth | 30 |
| Height (mm) | 30 |
| Spare Or Accessory | Spare |
| Product Type | Spares |
| Width (mm) | 80 |
| Delivery To Ireland | 7-10 days |
| Weight | 0.14 kg |
